Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Березотіцька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 24831817) був реорганізований і увійшов до складу Лубенської громади

Сільська рада

Березотіцьку сільську раду з листопаду 2010 року очолює сільський голова Білокур Надія Володимирівна.

До складу сільської ради входять с.Березоточа та с.Суха Солониця, які приваблюють вигідним географічним положенням і мальовничою природою. Вишукано-поетична назва Березоточа походить від місця розташування – «береги сточуються». Саме тут зливаються тихоплинна Сула та розкішний Удай. В архівах м.Києва перша згадка про село датується 1609 роком.

Загальна площа території складає 5264 га, проживає 1442 особи, нараховується 587 дворів. На території сільської ради розташовані загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ДНЗ «Берізка», ФАП, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Будинок культури, сільський клуб, сільська бібліотека, пам’ятник Невідомому солдату, два кладовища, поштове відділення, шість магазинів, кафе.

Села Березотіцької сільської ради на Лубенщині особливі. Тут можна побачити казково-дивної краси поля ромашки, календули, ехінацеї, льону. Бо Березоточа відома Дослідною станцією лікарських рослин, яка заснована в 1916 році. Нині колекційний розсадник займає 1,5 га, де вирощується 350 видів лікарських рослин. Сюди приїздили працювати такі відомі вчені, як М.Вавілов, В.Ремесло, В.Родіонов. Окрасою її є дендрологічний парк «Лікарський сад». Саме тут під 500-літнім дубом знімалися епізоди популярного фільму «Весілля в Малинівці».

На вирощуванні лікарських рослин спеціалізується і державне підприємство «Укрліктрави». Є і тваринницька ферма.

Як свідок козацької доби, як оберіг благодатного краю, постає в центрі села дерев’яна Свято-Покровська церква, яка більше 125 років зцілює душі мирян. За активної підтримки громади проводиться ремонт храму.

Нинішня Березоточа – упорядкований, ошатний населений пункт з добротними газифікованими будинками, з доглянутими парками, зонами відпочинку на берегах річки, з асфальтованими дорогами та вуличним освітленням. Установи соціальної сфери обладнано сучасними меблями, оснащено оргтехнікою. Проведено заміну вікон і дверей в навчальних закладах. Забезпечено підвіз дітей до школи та дитсадка. За рахунок місцевого бюджету функціонують гуртки дитячої творчості. В належному стані утримуються пам’ятник Невідомому солдату, дороги, кладовища. Кожного року проводиться озеленення території.

Можна зробити чималий перелік добрих справ, гарних подій, які вміло і організовано вдається проводити в селі завдяки спільній плідній співпраці із керівниками трудових колективів, організацій, підприємцями.

Багата і щедра березотіцька земля добрими, працьовитими, талановитими людьми. Тут дорогих гостей зустрічають святковим короваєм. Приїжджайте до нас і полюбіть цю землю так, як любимо її ми.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування